HAKKIMIZDA

Hınıslıoğlu Gıda Ltd.Şti’nin 1906’dan başlayan ticari öyküsü, bugün bütün çalışanıyla, öncü üretim anlayışıyla, kalite odaklı gıda kültürüyle devam ediyor.

1920 Yılında Erzurum’da kurulan Hınıslıoğlu Gıda Ltd.Şti bir çok markanın bölge bayiliğini – dağıtıcılığını birtakım gıda ürünlerinin üretimini yapmaktadır. Amacımız; Avrupa’ nın ve Asya’nın önde gelen gıda şirketlerinden biri olmak. Ve bunun için çok çalışıyoruz. Kurulduğu yıl olan 1920 tarihinden bu yana tüketicilerinin kaliteli tercihi olan ve Erzurum’da gıda sektöründe farkı alanlarda-farklı birimlerde liderliğini sürdüren Hınıslıoğlu Gıda Ltd.Şti, süt,et,canlı hayvan,zeytin ve diğer gıda ürünleri gamında farklı tüketici ihtiyaçlarını karşılayan çok geniş ürün ağına sahip bir markadır. Dünya trendlerini yakından takip eden Hınıslıoğlu Gıda Ltd.Şti, birçok ürün gamında üreticiliğini veya bayiliğini sürdürmektedir.

Hınıslıoğlu Gıda Ltd.Şti gıda sektöründe Erzurum ili ve çevresini genellikle ilklerle tanıştırmıştır. Hınıslıoğlu Gıda Ltd.Şti Gıda ve İçecek Grubu ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülke ekonomisindeki giderek artan rekabet ortamı, şirketler için güçlü markalar yaratma gerekliliğini her zamankinden daha önemli kılıyor. Tüketicinin tercih ettiği marka olmak, sürdürülebilir karlılığı sağlamak ve uluslararası pazarlara açılmak marka olmanın gereklerini yerine getirmekle mümkün.

Hınıslıoğlu Gıda Ltd.Şti, süt ve et sektöründe tüketicinin memnun olduğu ve güvendiği markalardan birisidir. Tüketicisinin sağlıklı ve dengeli besleme arzusunda olan hijyenik ve İslami kurallara uygun üretim yapılmakta olup, ürünleri bütün piliç, parça ürünler, şarküteri ürünleri, tabaklı ürünler, sakatatlar, süt ve süt ürünleri grubu ayrıca işlenmiş ürünler olarak gruplandırılmıştır. Sürekli teknolojiye ve insana yatırım yaparak kalite anlayışından vazgeçmeyen Hınıslıoğlu Gıda Ltd.Şti istikrarlı büyüme trendinde pazar payını büyüterek yoluna devam etmektedir. Gıda lojistiği ve dağıtımında ciddi bir bilgi birikimi bulunan grup, ısı kontrollü taşıma, soğuk zincir lojistik hizmet sektöründe günümüze kadar, Erzurum’da ciddi gıda lojistiği yatırımları yapmıştır. Hınıslıoğlu Gıda Ltd.Şti, yurt dışı veya yurt içinde üretilen bir ürünün, üretim noktasından ürünü ihtiyacına uygun derecede taşıyabilecek araçlar ile alınıp Erzurum ve çevre illerden herhangi bir zincir market, şarküteri veya temel ihtiyaç maddeleri kanalındaki herhangi bir noktaya kadar uzanan tüm tedarik zinciri yönetimini, kendi araç, soğuk deposu ve lojistik altyapısıyla yönetebilen önemli bir yapıyı oluşturmuştur.

Kurumsal Değerlerimiz

Hınıslıoğlu Gıda Ltd.Şti’ nde dürüstlük, alçakgönüllülük ve sevgi, kendi ayakları üzerinde durabilmek, mükemmeli aramak, çalışanlarına ve çevreye karşı duyarlı olmak temel kurumsal değerleri oluşturur.

İlkelerimiz

Topluma ve Doğaya Saygı: Toplum değerlerine ve yaşadığımız ekosisteme her zaman saygılı yaklaşarak tüm yatırımlarımızı bu değerlere göre şekillendirmek.
Toplum Sağlığı: Toplum sağlığını asıl işimiz olarak kabul ederek, her zaman ilk önceliğimiz olarak görmek.
Kalite ve Lezzet: Tüm ürünlerimizi Anadolu’nun yüz yıllardır gelişen damak tadı için üreterek, her bir üretimimizi aynı standartta gerçekleştirmek.
Teknoloji ve İnovasyon: Yıllardır sektörün öncü markası olarak tüketici ile ilkleri buluşturmak için çalışmak. Dünyadaki teknolojik gelişmeleri günü gününe takip ederek; kalite, sağlık ve lezzete yatırım yapmak.
Ürün Yelpazesi: Tüketici ihtiyaç ve isteklerini günü gününe takip ederek, bu isteklere eş zamanlı cevap verebilmek.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Dağıtım

Hizmet

Ürün Yelpazesi

Müşteri Memnuniyeti

100%

PROFESYONEL

HINISLIOĞLU